| Артикул | с07796 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08199 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08867 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09185 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01878 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07188 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09187 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07145 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01879 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05939 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07050 |
| Вага | 7.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09126 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09103 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04415 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06952 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07308 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07060 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07797 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05695 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06713 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01880 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07143 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04416 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07150 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02015 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122630 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07191 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06457 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |