| Артикул | с06126 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08599 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06458 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08653 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04413 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111550 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116411 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4850 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08601 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09672 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR110510 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123524 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111510 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07061 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08189 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08838 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07886 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 316251121 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08188 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02964 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01270 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08460 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08571 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08541 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08652 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08881 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08878 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08868 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |