| Артикул | кол02549 |
| Вага | 7.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08222 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03441 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | к06109 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06121 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07194 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08165 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04761 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0195са |
| Вага | 13.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с06977 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07158 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06976 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07613 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07955 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08365 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |