| Артикул | б04802 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01066 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04889 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04930 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04712 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05062 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05113 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05121 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05132 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05027 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05194 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05195 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05028 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05106 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05234 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05235 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05271 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01721 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01743 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01760 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01304 |
| Вага | 6.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01845 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01935 |
| Вага | 6.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02059 |
| Вага | 5.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02064 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02124 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02163 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00442 |
| Вага | 7.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02286 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |