| Артикул | с07785 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08500 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08743 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08844 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08791 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05924 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07210 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07207 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07609 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07716 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07815 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08498 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08499 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06751 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07667 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07419 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08244 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08242 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07846 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07917 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08001 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08235 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08237 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08793 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05595 |
| Вага | 6.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08272 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08615 |
| Вага | 5.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08792 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09044 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |