| Артикул | к08158 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01846 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01910 |
| Вага | 11.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05897 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00435 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02023 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02090 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02489 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07843 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02507 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02551 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07291 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07610 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08057 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08243 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09058 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08239 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02904 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07322 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08206 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08157 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08156 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07349 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07350 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08336 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08349 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09057 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09043 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07494 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06282 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |