| Артикул | к07507 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02343 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05500 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05817 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05816 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05535 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08234 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01570 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08493 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08492 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02091 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06294 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02666 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07528 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08470 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08469 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05167 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05315 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02066 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05785 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05761 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05762 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05759 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05758 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05516 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08424 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07547 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |