| Артикул | б05182 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05562 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01954 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09652 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01981 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04568 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04780 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08241 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02227 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01629 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05191 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02619 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01627 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05368 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02615 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02614 |
| Вага | 13.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01909 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02617 |
| Вага | 12.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02616 |
| Вага | 8.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02462 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05350 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02613 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04535 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02610 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02609 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01980 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05190 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02226 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |