| Артикул | б05098 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05515 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05181 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02586 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01950 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02253 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02346 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00145 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02583 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02582 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05131 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01918 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02255 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580142м |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02409 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580142в |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04167 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08238 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02518 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05091 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04983 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07203 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02580 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02579 |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04537 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02573 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |