| Артикул | б05603 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05593 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02604 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02457 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02606 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02602 |
| Вага | 13.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04699 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02601 |
| Вага | 6.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08240 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04705 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02030 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05591 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04729 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05592 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05561 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05563 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05566 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05580 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02347 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02590 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02588 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713 ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02591 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05553 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02592 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05554 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03845 |
| Вага | 5.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05104 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01953 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05517 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |