| Артикул | б04634 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04651 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол05919 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04713 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05103 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02473 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02480 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04787 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04677 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04372 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05021 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02352 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02451 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05133 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05474 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00170-1 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02450 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04125 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04633 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04715 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00237 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05072 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05214 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02256 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02453 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02464 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05256 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |