| Артикул | кол02337 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05475 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04169 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08262 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08245 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07466 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08261 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04931 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02259 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02293 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04801 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08246 |
| Вага | 5.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04434 |
| Вага | 5.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01614 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04652 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02028 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04711 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07181 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07996 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07101 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07135 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08369 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01303 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01897 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00426 |
| Вага | 17.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04706 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04697 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08205 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |