| Артикул | с08310 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00492 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05092 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08337 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08825 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01925 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02258 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07179 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02540 |
| Вага | 6.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02543 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09514 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09515 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09516 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01936 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01923 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02406 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07116 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01741 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01971 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00457 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02330 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01877 |
| Вага | 12.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01924 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01952 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01946 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01951 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07185 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06335 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |