| Артикул | кол02408 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02126 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02334 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02454 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05473 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02344 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04710 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04714 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01894 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02461 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02488 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08282 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08283 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03585 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03590 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07182 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01922 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02011 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08291 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02313 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08292 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05193 |
| Вага | 4.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02127 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07950 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02279 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |