| Артикул | сб0238 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0236 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ME34376ca |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122748 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06912 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03343 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122835 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122829 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122832 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05042 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | 122867 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05043 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Аметист |
| Артикул | 122913 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122914 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122892 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0353y |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0352y |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07439 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | с07521 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07731 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0385z |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0383z |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07863 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123208 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07864 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123232 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0237 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0420gl |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0429gl |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0419gl |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |