| Артикул | сб0388 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | с05487 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7070 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08627 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02279 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123353 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |