| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05472 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123182 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122826 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08203 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07890 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01570 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07435 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08232 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08231 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123535 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122583 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06294 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07746 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064510 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122765 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08224 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122586 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122918 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07122 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06987 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122981 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08178 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08473 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09641 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06695 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06412 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07300 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4850 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08060 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |