| Артикул | с07444 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07519 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07574 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08347 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01414 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08504 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07197 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123062 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08505 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08061 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07075 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07572 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09554 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09553 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08230 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08468 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09547 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40013 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7373р |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768яу |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08205 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08310 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09350 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04115 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06048 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |