| Артикул | 123363 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08305 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123065 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с09175 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09040 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08304 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09176 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08893 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09177 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122814 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 336171122 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09142 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09147 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122988 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123021 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09148 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09143 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122913л |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09108 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09146 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09182 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09129 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06033 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06053 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122749 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06863 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09099 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122987 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |