| Артикул | с09128 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09097 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09098 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06197 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122500 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122619 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | 122751 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07748 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09066 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09056 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09049 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122557 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07008 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122514 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123039 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123209 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07286 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121886 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121887 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05341 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06049 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122629 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06997 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07010 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07291 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |