| Артикул | с05340 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122592 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122746 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122784 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123068 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123189 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02411 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01569 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02825 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05845 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05815 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122600 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122626 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122645 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06684 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122924 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123217 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123201 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07888 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08206 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08914 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122179 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |