| Артикул | 123044 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08913 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06042 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06926 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122888 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07929 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 064510б |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05307 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06185 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06452 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06723 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06765 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123278 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07271 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07275 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08057 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08177 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01007 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |