| Артикул | с07071 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07121 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121024 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07074 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08503 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122916 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01400 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01613 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01272 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00909 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00091 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07076 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09612 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08376 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07118 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07573 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07913 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08398 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06694 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07108 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07699 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123183 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 317641121 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07930 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 323311121 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07173 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |