| Артикул | с06192 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08056 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122754 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08204 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121304 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с02316 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123475 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08306 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06224 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06957 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07537 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с07889 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123457 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09241 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09239 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09240 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06223 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |