| Артикул | с05620 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05447 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121873 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06152 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06182 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06308 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122747 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122750 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06950 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06978 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06983 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07012 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122883 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07675 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07939 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01568 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03702 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121958 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06149 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06418 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122499 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06413 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06685 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06862 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06980 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122868love |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |