| Артикул | 1340 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1713ч |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1234 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122876 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122879 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00165 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11713 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132471 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 16062 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 16065 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | 2520/1p-HSPH |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1306род |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133211 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з16065 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 131641 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131455 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з40067ч |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04803 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB619R-NE |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB701 |
| Вага | 31.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | зак00253 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131666 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 16051 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132301 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB302R-N |
| Вага | 11.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9004.1 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9013.1 |
| Вага | 6.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |