| Артикул | с06921 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06982 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07002 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07336 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07348 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122991 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07520 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07923 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123219 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02453 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с03618 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04136 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04760 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04946 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05195 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с02405 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с05333 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | сб0177у |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05747 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0224са |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06153 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05559 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122178 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с06491 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |