| Артикул | с06604 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06606 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий топаз |
| Артикул | с06702 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0333di |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122706 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06916 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06938 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06963 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122742 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07016 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06715 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0347di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06704 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08000 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08346 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08495 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0484м |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02599 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с02827 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03535 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121979 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с192 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0084ca |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0095lg |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0100lg |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0097lg |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0090cha |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с04943 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |