| Артикул | с174ar |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06932 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с2546 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122825 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 102-10067 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07334 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23267 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 102-10069 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07884 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08301 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08282 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06155 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0480м |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0482м |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05475 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 121029 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122635 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122899 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7087 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08299 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08773 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09286 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7275 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121481 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12741 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03703 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |