| Артикул | с05196 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | сб0133vi |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0123uj |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | сб0114gl |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0119gl |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0083са |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0187fn |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05700 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0228са |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0226ca |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0225са |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0234ri |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06055 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0268ar |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с04116 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06312 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0278ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06466 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0335di |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0337ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06812 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0211м |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0220 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0219ri |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с172ar |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0154cs |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06679 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |